بازی های جدید یا پر طرفدار ایران و جهان

راجب تمامی سبک های بازی نظیر جنگی و ...

بازی های استراتژیک

از بازی های روز یا پر طرفدار روز ایران و جهان می توان به :جنگ های صلیبی٬شوگان٬سیویلیزیشن٬شاه آرتور٬وارکرفت٬استلرس٬ایج آف امپایرز و ... اشاره کرد.

جنگ های صلیبی:جنگ های صلیبی که در ابتدا راجبش صحبت شد در چهر قالب جنگ های صلیبی یک٬دو٬سه و چهار تا کنون در بازار های جهانی عرضه شده و دارای طرفداران زیادی است.در این بازی شما در نقش یک لرد ظاهر و وظیفه ساخت و مراقبت از شهر خود را دارید.

جنگ های صلیبی ۱:جنگ های صلیبی یک دارای انواع مختلفی است که یکی از آن ها دارای ۱۶ بازیکن و دیگری دارای ۸ بازیکن است و در قالبی طبیعی به بازار عرضه شده است و می شود. در ایران این بازی هم به صورت صحبت به زبان عربی و فارسی و انگلیسی وجود دارد.

جنگ های صلیبی ۲:دارای ۱۰ بازیکن است و بسیار طبیعی و دارای انواع یاغی٬دزد٬سرباز و ... وجود دارد.جنگ های صلیبی۲ بیشتر به زبان فارسی در ایران عرضه می شود.

جنگ های صلیبی۳:با کیفیت بالا٬دارای ۷ بازیکن ولی غیر واقعی.

جنگ های صلیبی۴:همانند جنگ های صلیبی۱ است ولی سرباز خانه رایگان و امکاناتی نظیر پرتاب سنگ به جای دلخواه در لحظه و ... به شما می دهد.

دوستان عزیز چیزی را که شما به نام جنگ های صلیبی می شناسید غلط است .در واقع کلمه ی castleمعنای کاخ را میدهد و کلمه ی strongholdبه معنای قلعه است .من مانده ام که شما این جنگ های صلیبی را از کجاآورده اید؟

۲.تازه جنگ های صلیبی ۳ تازه به بازار آمده است .

شوگان:شوگان یک بازی استراتژیک٬به صورت توتال وار است.کیفیت آن خیلی بالاتر از جنگ های صلیبی است.در بازی شما وظیفه دارید با یک برنامه مناسب٬ارتش دشمن را شکست دهید.

 

:                                                               استرلس: در این بازی نیز همانند جنگ های صلیبی شما در نقش یک لرد ظاهر شده و وظیفه مراقبت و دفاع از قلمرو خود را دارید و در این میان بازی به شما وظایفی محول می شود.

شاه آرتور:شاه آرتور بازی است جالب و دیدنی و در آن شما در نقش شاه یا دوستان او را دارید و باید همراه آن ها به پسگیری قلمرو خود بپردازید و با تمام سربازان دشمن بجنگید.

در ضبحگاه جنگ:بازی است بسیار زیبا که به نظر من ارزش امتحان را دارد.در آن شما قدرت ساخت تانک و دیگر ابزار نظامی و حمله به دشمن را دارید.

جنگ های روم:این بازی بسیار زیبا است.وقتی نصب شود سه short cut می آید که در هر سه آن ها ارتش کشور ایران هم هست. در این بازی شما بیشتر در میدان نبرد بازی می کنید ولی وقتی در اداره در مرحله بازی در شهر خود هستید باید به مسآله های مالی و رضایت مردم توجه کنید.

 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 8:56  توسط فربد معتدل  |